Czy po wspaniałym ślubie może coś jeszcze tak bardzo cieszyć? Owszem, te wspaniałe momenty uchwycone na zdjęciach, które na zawsze pozostaną dla Nas cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Za każdym razem, gdy oglądamy zdjęcia powraca uśmiech na Naszych twarzach i wspomnienie tamtego dnia.

Współpraca z Marcinem była fantastyczna. Profesjonalizm, doskonałe wyczucie momentu, to wizytówka jego ogromne atuty. Do tego jego "niewidzialność" - wspaniałe, szczególnie dla osób, które niezbyt pewnie i swobodnie czują się przed obiektywem. Pasja i talent Marcina przekładają się na wspaniale wykonane zdjęcia. Ujęty został każdy ważny moment Naszej uroczystości. SERDECZNIE POLECAMY!

Beata i Tomek

Ceremonia ślubu i wesele to ogromne przeżycie. Człowiek jest zestresowany, mina często odbiega od uśmiechu, a tu jeszcze człowiek sobie wymyślił fotografa...
Ale ratunkiem był dla nas Pan Marcin, który pomógł nam złapać dystans do całej sytuacji, począwszy od sesji przygotowań, podczas których z niesamowitym wyczuciem i poczuciem humoru pomógł się rozluźnić. Jego pozytywne nastawienie i szczerość sprawiły, że nie tylko my ale i goście czuli się w jego towarzystwie bardzo dobrze. Zdjęcia wykonane w kościele są przepiękne, doświetlone, jasne, podczas wesela ludzie uchwyceni są w bardzo ciekawych momentach. Ogromne wyczucie i doświadczenie pana Marcina sprawiło, że mamy cudowne pamiątki z tych chwil. Nasza foto książka i albumy są bardzo dokładnie wykonane i były pięknymi prezentami dla naszych rodziców.
Dziękujemy i szczerze polecamy,

Agnieszka i Rafał

Od dawna wiedzieliśmy, że właściwą osobą, która uwieczni wspaniałe chwile naszego ślubu na zdjęciach jest Marcin Kurzawski - fotograf z zaangażowaniem i pasją. Potrafi uwiecznić wyjątkowe chwile, przez co zdjęcia mają to "coś". Sesja plenerowa minęła w bardzo miłej atmosferze, a efekty końcowe w postaci albumów i zdjęć na płycie potwierdzają, że wybór Marcina był w 100% trafny :)

Paulina i Marcin

Polecam usługi fotograficzne Marcina Kurzawskiego. Od pierwszego kontaktu współpraca układała się pomyślnie. Konkretnie i rzeczowo podchodzi do swojej pracy, słucha próśb młodej pary. Poszczególne etapy pracy realizował zgodnie z zawartymi ustaleniami. W sposób niepodrabialny potrafi uchwycić świetne momenty w kadrze. Poprosiliśmy z żoną o oryginalny plener a dostaliśmy prawdziwą petardę! Marcin uwiecznił nam świetne momenty z najważniejszego dnia w życiu, a przy tym był naturalny, spontaniczny, wesoły i niestrudzony. Polecam usługi fotograficzne Marcina, z całą odpowiedzialnością!

Ola i Tomek

Współpraca z takim człowiekiem jak Marcin, to czysta przyjemność. Profesjonalista a zarazem wspaniały człowiek, skarbiec pomysłów i świetny organizator :) Sesja zdjęciowa, to naprawdę świetna zabawa, jeśli po drugiej stronie obiektywu stoi Marcin :) Zdumiewające, jak z jednego prostego miejsca można wydobyć tyle uroku za pomocą jednego pstryknięcia :) Gorąco polecam :)

Ilona i Marcin

Wybór Marcina jako fotografa na ślub oraz na sesję fotograficzną w plenerze był strzałem w dziesiątkę. Pełen o profesjonalizm, wyczucie,świetna technika, a w rezultacie cudne zdjęcia. Super kontakt z klientem. Cierpliwy, zaangażowany, elastyczny i otwarty. Podczas zdjęć w plenerze pełen luz, zero jakiegokolwiek skrępowania. W 100% polecam!

Ewa i Szymon

Świetny fotograf, a to co robi, robi z pasją. Profesjonalny w 100%. Najważniejszy dzień naszego życia został pięknie uwieczniony, a atmosfera sesji oraz jej efekt końcowy w pełni spełnił nasze oczekiwania! Albumy, które otrzymaliśmy zrobiły na nas i naszych gościach duże wrażenie. Piękna pamiątka na całe życie. Dziękujemy :)

Zyta i Łukasz

Bardzo dobry fotograf, posiadający zdolność uchwycenia emocji w obiektywie. W pozornie zwykłych miejscach odnajduje doskonale lokalizacje na zdjęcia plenerowe, tworząc efektowne foto historie. Wybierając Marcina na fotografa możecie być pewni ze nawet oberwanie chmury podczas zdjęć plenerowych nie pozbawi go twórczości i chęci działania. Polecamy!

Lilka i Andrzej