Marcin Kurzawski

Kiedy w 2001 roku kupiłem pierwszy aparat, nie wiedziałem, że zatrzymywanie ważnych momentów będzie nie tylko fantastyczną przygodą, ale też stylem życia. Trudno mi teraz wyobrazić sobie, abym oglądał ważne wydarzenie bez przyjemnego ciężaru aparatu na szyi i akompaniamentu klapiącego lustra. Jest tyle pięknych chwil, tyle ujmujących scen, które warto zatrzymać na zawsze. Może właśnie ta chęć zatrzymania momentu sprawiła, że reportaż jest dla mnie najbliższą formą sztuki, ponieważ jest autentyczny i często skrywa drugie, a nawet trzecie dno.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Porozmawiać zawsze warto. Nawet jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o wyborze fotografa, zawsze możesz spotkać się, porozmawiać, porównać oferty, a przede wszystkim rozwiać swoje wątpliwości. Jestem elastyczny - rezerwuję terminy, a jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujecie lub nie potwierdzicie rezerwacji w ciągu 2 tygodni, po prostu usuwam rezerwację.

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia i podejmiecie decyzję, abym fotografował Wasz ślub po prostu spotkamy się i podpiszemy umowę. Zapraszam do współpracy!

tel. 501 67 69 69

 

Napisz do mnie